Weselny Klekot – Twoje Auto na Wesele

KAMIL kania

Na co dzień kierowca zawodowy. W tym temacie czuję się jak ryba w wodzie. Moją pasją jest motoryzacja, a najlepiej czuję się w temacie samochodów zabytkowych! Obecnie jestem w trakcie przygotowań do oferty mojego Golfa 1 GTI, drugiego Fiat 500 z 1970r, VW Transportera T2 i jeszcze jednego Garbusa. Także stajnia się powiększa i stąd pomysł na wynajem samochodów zabytkowych na terenie śląska.

&

OLA kania

Prowadzę bloga lifestylowego pod adresem https://rozaliafashion.pl/, jestem freelancerem. Obsługuje konta społecznościowe różnych marek oraz tworzę dla nich content zdjęciowy. 

Dodatkowo prowadzę wraz sklep internetowy pod adresem: https://amluksusowylook.pl/. Na co dzień jestem właścicielką 3 koni i psa rasy husky! Nie ukrywam, że w moim życiu sporo się dzieje, ale uwielbiam poznawać świat, ludzi i działać na pełnych obrotach! Samochody to pasja mojego męża, w którą wkręcił mnie szybciej niż się tego spodziewałam.

Cześć!
To my Ola i Kamil, małżeństwo z krótkim stażem, które na swoje wesele postanowiło kupić Dużego Fiata 125p! U nas ten samochód sprawdził się świetnie, teraz Wasza kolej.
Duży Fiat, Zielony Garbus, Czerwony Garbus, MG Cabriolet Cherry Lady , Ford Mustang, Fiat 500, Fiat 125p, Wołga Gaz to idealny wybór na Wasze wesele.
Skorzystaj z naszej oferty, auta do ślubu Wodzisław Śląski!

DANE FIRMY: A&K ROZALIA CLOTHES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 44-300 Wodzisław Śląski ul. Jurija Gagarina 1
NIP: 6472601069 Regon: 523989285