Auta do ślubu

KAMIL kania

Na co dzień kierowca zawodowy, troszkę budowlaniec, troszkę mechanik. Jednak po paru próbach wykonywania zawodu, wróciłem za kółko! W tym temacie czuję się jak ryba w wodzie. Jak wspomniała wyżej moja żona, moją pasją jest motoryzacja i miłość do samochodów zabytkowych! W trakcie przygotowań do naszej oferty weselnej czeka jeszcze Golf 1 GTI oraz Fiat 500 z 1970r. Także nasza stajnia się powiększa i stąd wynajem samochodów zabytkowych na terenie śląska.

&

OLA kania

Prowadzę bloga lifestylowego pod adresem https://rozaliafashion.pl/, jestem freelancerem. Obsługuje konta społecznościowe różnych marek oraz tworzę dla nich content zdjęciowy. 

Dodatkowo prowadzę wraz z siostrą sklep internetowy pod adresem: https://amluksusowylook.pl/. Na co dzień jestem właścicielką 3 koni i psa rasy husky! Nie ukrywam, że w moim życiu sporo się dzieje, ale uwielbiam poznawać świat, ludzi o działać na pełnych obrotach! Samochody to pasja mojego męża, w którą wkręcił mnie szybciej niż się tego spodziewałam.

Cześć! To my Ola i Kamil, małżeństwo z krótkim stażem, które na swoje wesele postanowiło kupić Dużego Fiata 125p! U nas ten samochód sprawdził się świetnie, teraz Wasza kolej. Duży Fiat, Zielony Garbus lub MG Cabriolet Cherry Lady to idealny wybór na Wasze wesele.

Skorzystaj z naszej oferty, auta do ślubu Wodzisław Śląski!